Kars kaşarı Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde Türkiye'nin yerel değerleri ele alınıyor.
İnşaat kazısında cesedi bulunan Rus komutanın kim olduğu araştırılıyor Ardahan'da apartman inşaatı için temel kazısı yapılırken tabutun içerisinde cesedi bulunan Rus komutanın kim olduğu araştırılıyor.
İmam Hatip Ortaokulu Yıkılıyor Vali Rahmi Doğan, Faikbey Caddesi üzerindeki İmam Hatip Ortaokulu’nun yıkılarak arazisinin GAMP Konağına katılarak vatandaşların dinlenebileceği bir mekan haline getirileceğini söyledi.
Bakan Arslan Atlantik Konseyi İstanbul Zirvesi'nde konuştu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “İster karayollarında ister havayollarında ister demiryollarında ve denizcilik alanında yaptığımız bütün bu projeler büyük fotoğrafın birer parçası olarak planlanmakta, planlanmakta ve bundan sonra da yapılmaya devam edecek” dedi.
Aynalı Köşk Vali Doğan'ın projesiyle yeniden nefes alacak Kars’taki Aynalı Köşk Vali Rahmi Doğan’ın projesiyle yeniden nefes alacak.
"Başlangıçta bütün köprüler ve otoyollar için geçerli garanti rakamı yakalanmayabilir ancak süre içerisinde yakalayacaktır" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, basın mensuplarının köprülerin maliyeti karşılamadığı ve devletin ek para ödediği şeklindeki sorusunu yanıtlayarak, "Başlangıçta bütün projelerimizde garantiden kaynaklı bir ödeme yapmamız söz konusu. Biz bu ödemeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Başlangıçta bütün köprüler ve otoyollar için geçerli garanti rakamı yakalanmayabilir. Ancak süre çerisinde bu rakamlar yakalanacaktır. Yap-İşlet-Devret'in ruhunda bu var" dedi.
FOTO GALERİ
Tüm Fotoğraflar
   MANŞETİ GÖSTER