Dolu, Çıldır Gölünde yaptırılan Kütük Evi ve köy yollarını inceledi Kars Vali Yardımcısı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Arpaçay’ın Çanaksu köyünün ve Çıldır Gölü kenarında yapımı devam eden Kütük Ev inşaatını yerinde görerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Parolamız ‘Durmak Yok Yola Devam’ AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden Kağızman teşkilatları olarak tüm kademeleriyle sahada olacaklarını ve güçlü bir ‘Evet’ çıkacağını ifade ederek, “Parolamız en başından beri belli, ‘durmak yok yola devam’” dedi.
"PKK’nın adını bu coğrafyadan sileceğiz" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “PKK’nın adını bu coğrafyadan sileceğiz, milletimizi birlik içinde yarınlara taşıyacağız” dedi.
Kağızman'da Korucular Yemin Etti Kars'ın Kağızman İlçesinde eğitimini başarıyla tamamlayan 91 köy korucusu yemin ederek görevlerine resmen başladı.
Körfez Belediye Başkanından KAI Vakfının hizmet noktasına ziyaret 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, referandumda evet sonucu çıkması ile Türkiye’nin bahar ayına gireceğini belirtti.
PERDER'den insan kaynakları eğitimi Doğu Anadolu PERDER, üye firma çalışanlarının iş kalitesini arttrımak için eğitimlerine devam ediyor.
FOTO GALERİ
Tüm Fotoğraflar
   MANŞETİ GÖSTER