MANŞETİ GÖSTER
Politika / 2011-12-12 23:10:25
Turhan'dan teşekkür mesajı

Turhan'dan teşekkür mesajı K Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Özgür Turhan teşekkür mesajı yayımladı.

Turhan, mesajında şunları söyledi: "03 Aralık 2011 tarihinde  4. Olağan kongresi yapılan Merkez İlçe Teşkilatımızın seçimlerini AK Partimizin ana teması olan birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde tamamlamış bulunmaktayız. Bu birlik, beraberlik ve kardeşlik tablosunu büyük bir sorumluluk gereği yarınlara da taşıyacağız.
Unutmayın ki birliğimizi bozarak demokratikleşmenin hiç bir anlamı yok. Dolayısıyla birliğimiz gücümüzdür. Birliğimiz yarınların büyük Türkiye'sinin harcıdır. AK Parti siyaseti yalnız halk için yapmıştır. Bu yüzdendir ki bu aziz millet rekorlar kırarak partimizin oylarını 3. kez iktidara layık görmüştür. Partimizde bu aziz milletin teveccühüne hizmetle ve hizmetkârı olarak karşılık vermiştir.
Merkez ilçe başkanımız sayın Ahmet Tüzen’in partimizin tüzüğü gereği tekrar aday olamaması sebebiyle partimizin her kademesindeki arkadaşlarımızın desteğini alarak tek liste olarak katıldığımız seçimi kazanmış bulunmaktayız. Bizler omuzlarımızdaki bu emanetin şuuru içerisinde hareket ederek, partimize yakışır şekilde her zaman canla başla çalışacağız. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz sayesinde de çıtayı en yükseğe hep beraber çıkaracağız.
Kurulduğu günden itibaren çeşitli organlarında görev yaptığım ve 12 haziran genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğum hedefleri  doğrultusunda yürüyen bir partinin merkez İlçe başkanlığına seçilmemin onur ve mutluluğunu yaşamaktayım.
Bizlerden önce bu görevi yerine getiren heyecanını  ve  hizmet ruhunu kaybetmeden çalışmalarını başarıyla sürdüren  İlçe Başkanımız sayın Ahmet TÜZEN ve ekibindeki arkadaşlarımıza şu ana kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonra yapacağımız çalışmalarda da bizlere her zaman destek olmalarını bekliyoruz.
Yapılan bu kongremizin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diler, katılımlarından dolayı kongremize gelerek bizleri onurlandıran bölge koordinatörümüz sayın Adnan Yılmaz, Kars milletvekillerimiz Prof.Dr.Yunus Kılıç ve Ahmet Arslan, İl başkanımız Ensar Erdoğdu, İl ve İlçe teşkilatlarımızın değerli üyelerine teşekkür ediyor, selam ve saygılar sunuyorum."
 

 

 Etiketler :         ,