MANŞETİ GÖSTER
Politika / 2011-12-21 17:15:34
AK Parti Merkez İlçe yönetiminden gazetemize ziyaret

AK Parti Merkez İlçe yönetiminden gazetemize ziyaret AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Özgür Turhan, gazetemizi ziyaret etti.

Turhan, beraberinde ki Teşkilat Başkanı Ali Merdan Topçu, Sosyal İşler Başkanı Sontürk Mebdi, eski Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Tüzen ve Seçim İşleri Başkanı Vedat Demirkol ile seçim sürecinde basın mensuplarının gösterdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Turhan, 3 Aralık tarihinde AK parti Merkez ilçe Başkanlığı kongresinin yapıldığını hatırlatarak, “Bu tarihten itibaren teşkilatlarımız görevi bize layık gördüler. Bizde bu görev bilinci ve sorumluluğu içerisinde inşallah üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz. Geçtiğimiz bu süreçte basının bize çok büyük teveccüh ve desteği oldu. Bizde bu nedenden dolayı basın mensubu arkadaşlarımızı tek tek ziyaret ediyoruz. Teşekkür niteliğinde ki ziyaretimizin amacı budur’’ şeklinde konuştu.
Turhan, ayrıca gazetemizin www.karshaberler.com internet sitesinin resmen yayın hayatına başlamasından dolayı da hayırlı olsun dileklerini iletti.
Turhan ve beraberindekiler daha sonra ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 

 

 Etiketler :         ,