MANŞETİ GÖSTER
Yaşam / 2012-01-01 15:55:50
Yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret etti

Yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret etti Kars'ta Yeni Yılın ilk bebeklerinden ikisi erkek birisi kız.

Bebekleri  Belediye Başkanı  Nevzat Bozkuş eşi Nurhaya t Bozkuş,  ile Doğum Hastanesi’ni ziyaret edip anne ve babalarını kutladılar. Yeni yılın ilk bebeklerinin isimlerini Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş koydu.
Geleneksel hale gelen yılın ilk bebeklerini ziyaret bu yılbaşında da yapıldı. Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ve eşi Nurhayat Bozkuş, Başkan Yardımcısı Fatma Sinar, Kars Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orhan Arslan ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mürsel Avanaş,  Doğumevi Hastanesini ziyaret etti.
Belediye Başkanı ve yanındakileri  Kars Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Arslan, Doğumevi Başhekimi Selda Erdinç, Başhemşire Ülkü avanaş ve  Doğumevi Müdürü Erdal Erboğa ile yardımcıları karşıladı.
Yeni yılda gözlerini açan bebeklere,  Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, isim koydu. Bebeklere Muhammed, Murat ve Melike isimleri verildi.
Başkan Boşkuş, herkese sağlıklı ve mutlu bir yıl diledi. Başkan Bozkuş ve eşi Nurhayat Bozkuş bebeklerin annelerine de 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunarak, bebekleri kucaklarına alarak sevdiler ve birer adet altın kart hediye ettiler.
Yeni yılın annleri Dilan Özbir’in oğluna Murat, Halime İpek’in oğluna Muhammed ve Zeynep Akbaba’nın kızınada Melike ismini koyan Başkan Bozkuş, genç annelere birer kırmızı karanfil verdi.

 

 

 Etiketler :         ,